IC Shapur Queen of the night, SBI n 21

Født /Born 28.05.2010

Nickname: Kiss

Mor/Dame: S* Saphire Extreme Flying Solo, SBIn21

Far/Sire: GIC NL Roy Van de Simonas SBIb

Bloodtype: Aa

PKD-negative

Oppdretter/Breeder: eget /own- SHAPUR

Stamtavle/ Pedigree

SHOW: 3 BIV Total, 2 NOM

Kiss bor hos Randi Birkedal m. fam.

Kiss is IC at Darak

Kiss is IC at Darak

Show Kiss:

Rorak, 04.10.15- Class 5 – Karina Bjuran (N) – CAGCIB

Rorak, 04.10.15- Class 5 – Charles Spijker – CAGCIB

Rorak, 04.10.14- Class 5 – Karina Bjuran (N) – CAGCIB

Darak, DK, 08.03.14 – Klasse 7 – Jörgen Frithiof  (SE) – CACIB- INTERNASJONAL CHAMPION

Rorak, 06.10.13- Klasse 7 – Linda Sviksa (LT) – CACIB

Rorak, 05.10.13- Klasse 7 – Sebastian Pruchniak (PL) – CACIB, NOM

Rorak, 08.10.11 -Klasse 9 –  Marino Koht (NL) – CAC av 2 , CHAMPION

Rorak, 23.04.11- Klasse 9 –  Eiwor Andersen (S) – CAC, BIV TOTAL

Rorak, 22.04.11 – Klasse 9 – Daria Lukasit (PL) – CAC, BIV TOTAL

Rorak, 10.10.10 – Klasse 11 – Pia Nyman (S) -EX 1 , BIV TOTAL, NOM

Rorak, 09.10.10 -Klasse 11 –  Eva Porat (S) – Ex 1

***

Reklamer

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s