GIP IC Shapur Chrysantemum, SBI b DSM

Født/ Born 21.10.2013

Nickname: Maja

Far/ Father: IC (N) Sobell Funny Honey, SBI b

Mor/ Mother: (N) Lynettas Arthemesia, SBI c

Pedigree

Blodtype :Ab

PKD:Negative

SHOW: 2 BEST IN KAT. 1, 11 BIS, 16 NOM, 4 BIV Total

Norske Birmavenner- Cat of the year : nr. 5 sterilized female.

Norske Birmavenner – Cat of the year: nr. 3 2015 best adult

Norske Birmavenner- Cat of the year- 2014: Nr. 4 best kitten, Nr. 3 best adult

Mother of:

Cuba-litter, born 23.08.2015

The Fashion-litter, born 02.04.2016

2 BIC, Warsawa, 25 and 26.02.17

2 BIC, Warsawa, 25 and 26.02.17

img_0427

img_0428

Best in show Riga-2017

Best in show Riga-2017

img_0408 img_0407 img_0406

3 år

3 år

DSC_0006

1,5 år

1,5 å

Soon 15 months

Soon 15 months

Me and Maja (CH Shapur Chrysantemum) receiving a gift from the Italien Birman club - for the farest away breeder. :)

Me and Maja (CH Shapur Chrysantemum) receiving a gift from the Italien Birman club – for the farest away breeder. :), 06.12.14

Maja, 14 months

Maja, 14 mont

 

IMG_0319

Maja, 7 m.

Maja, 7 m.

Maja

Maja

5,5 months at Hansakatten. Photo: L. Reiersen

5,5 months at Hansakatten.
Photo: L. Reiersen

5,5 months at Hansakatten. Photo: L. Reiersen

5,5 months at Hansakatten.
Photo: L. Reiersen

5,5 months at Hansakatten. Photo: L. Reiersen

5,5 months at Hansakatten.
Photo: L. Reiersen

Maja 4,5 mnd

Maja 4,5 mnd

Maja, 3,5 mnd

Maja, 3,5 mnd

Maja, 3,5 mnd

Maja, 3,5 mnd

Trilla, 6 weeks

Maja, 6 weeks

Trilla, 6 weeks

Maja, 6 weeks

Judgement, 07.12.14 by Alessandro Ghibaudo

Judgement, 07.12.14 by Alessandro Ghibaudo

 

 

Advertisements

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+ photo

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s