(N) Zazzario Black Design

Mother:  DK Oddenvejen´s Ronia, SBI a

Father: S* Raushöjden´s Nemo af Raus, SBI n

Nickname: Zorro

Stamtavle/ Pedigree

Born: 24.04.2014

Bloodtype: Aa

Lives by Lena and her family at Sola

Zorro, 15,5 mnd

Zorro, 15,5 mnd

Zorro, 15,5 mnd

Zorro, 15,5 mnd

4 months

4 months

4 m.

4 m.

4 m

4 m

5 weeks

5 weeks

5 weeks

5 weeks

Advertisements

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+ photo

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s